نمایندگی فروش سامانه پیامکی چاپار
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
×

ارسال کارت ویزیت با پیامک

منتشر شده در دسته: آموزش و امکانات سامانه اس ام اس, راهکارهای پیامکی سامانه اس ام اس


ممکن است شما نیاز داشته باشید که اطلاعات تماس و.. خود را برای مشتریان خود ارسال کنید اما ارسال این اطلاعات با پیامک های معمولی کار چندان عاقلانه ای نیست زیرا پیامک های معمولی قابلیت ذخیره سازی اطلاعات تماس شما در گوشی مشتری را ندارنند.

اما چاره کار استفاده از امکان ارسال کارت ویزیت با پیامک به مشتریان است که مشتری با دریافت کارت ویزیت با فشار یک دکمه می تواند اطلاعات تماس شما را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره کند.

برای ارسال کارت ویزیت پیامکی ابتدا به پنل پیامک خود وارد شوید

۱: به قسمت ارسال و کارت ویزیت وارد شوید

۲:اطلاعات خود را وارد کنید و شماره مخاطبان خود از دفترچه تلفن خود را انتخاب و دکمه ارسال را کلیک کنید

تا کارت ویزیت پیامکی شما ارسال شود

 

با احترام


مراحل خرید پنل پیامک
 • دکمه قرمز رنگ بالای صفحه سایت کنار دکمه سبز رنگ را یک بار کلیک کنید در کادر باز شده دکمه ورود را کلیک کنید تا وارد پنل نمونه ما شویید و بتوانید امکانات سامانه اس ام اس را مشاهده کنید.

  مرحله 1نسخه نمونه سامانه را ببینید.
 • امکانات متنوع و زیادی را ما در سامانه اس ام اس ی خود برای رفاه شما عزیزان قرار داده ایم از این ادرس امکانات سامانه را مشاهده نمایید

  مرحله 2امکانات سامانه را مشاهده نمایید
 • امکانات متنوع و زیادی را ما در سامانه اس ام اس ی خود برای رفاه شما عزیزان قرار داده ایم از این ادرس امکانات سامانه را مشاهده نمایید و پنل ها را با هم مقایسه نمایید.

  مرحله 3پنل ها را با هم مقایسه کنید
 • بعد از ثبت نام حد اکثر 60 ثانیه رمز و اطلاعات ورود به پنل اس ام اس برای شما به شماره موبایلی که وارد کرده اپید بصورت یک اس ام اس ارسال خواهد شدو بعد از ان وارد پنلتان شوید.اگر این اس ام اس را دریافت نکردید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات ورود به پنل اس ام به شما داده شود.

  مرحله اخرانلاین هزینه ثبت را پرداخت نمایید
تعدادی از مشتریان سامانه