نمایندگی فروش سامانه پیامکی چاپار
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
×

اپراتور ایرانسل منتظر آغاز اجرائی شدن طرح ترابردپذیری است

منتشر شده در دسته: اخبار اپراتور ها ی موبایل


اپراتور ایرانسل

 

اپراتور ایرانسل پس از گذراندان همه مراحل راه‌اندازی طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه، حال آماده اجرایی شدن طرح ترابردپذیری از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

به نقل از روابط عمومی اپراتور ایرانسل، این اپراتور همه مراحل راه‌اندازی طرح ترابردپذیری شماره‌های تلفن همراه را در شبکه سراسری (کشوری) با موفقیت به اتمام رسانده و منتظر انجام هماهنگی‌ های لازم با دیگر اپراتورهای تلفن همراه توسط سازمان تنظیم مقررات برای راه‌اندازی  این طرح در کل شبکه و در سراسر کشور می باشد.

ترابردپذیری شماره تلفن همراه یا MNP (Mobile Number Portability)، فرایندی می باشد که مشترک(صاحب) تلفن همراه می‌تواند با حفظ شماره فعلی تلفن همراه خود، از یک اپراتور  تلفن همراه به اپراتور دیگر کوچ کند. این فناوری عمری بیش از ۱۵ سال دارد و هم اکنون در بیش از ۷۰ کشور در دنیا استفاده می شود

پیش از این سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اپراتورهای تلفن همراه را ملزم به ارائه این خدمت کرده و اجرای ترابردپذیری را شرط ارائه پروانه نسل‌های سوم و بالاتر به اپراتورها قرار داده بود. در همین راستا روز اول شهریور ۹۴ طی مراسمی تفاهم‌نامه طرح ترابردپذیری شماره تلفن همراه به امضای مدیران عامل اپراتورها رسید.

ایرانسل در آستانه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ (روز جهانی مخابرات) آماده اجرایی شدن این طرح سراسری با روش ACQ/OR است تا مشترکان تمامی اپراتورها بتوانند پس از ممانعت‌های چندین ساله، از حق انتخاب،کیفیت، قیمت و تجربه بهتری بهره‌مند شوند.


مراحل خرید پنل پیامک
 • دکمه قرمز رنگ بالای صفحه سایت کنار دکمه سبز رنگ را یک بار کلیک کنید در کادر باز شده دکمه ورود را کلیک کنید تا وارد پنل نمونه ما شویید و بتوانید امکانات سامانه اس ام اس را مشاهده کنید.

  مرحله 1نسخه نمونه سامانه را ببینید.
 • امکانات متنوع و زیادی را ما در سامانه اس ام اس ی خود برای رفاه شما عزیزان قرار داده ایم از این ادرس امکانات سامانه را مشاهده نمایید

  مرحله 2امکانات سامانه را مشاهده نمایید
 • امکانات متنوع و زیادی را ما در سامانه اس ام اس ی خود برای رفاه شما عزیزان قرار داده ایم از این ادرس امکانات سامانه را مشاهده نمایید و پنل ها را با هم مقایسه نمایید.

  مرحله 3پنل ها را با هم مقایسه کنید
 • بعد از ثبت نام حد اکثر 60 ثانیه رمز و اطلاعات ورود به پنل اس ام اس برای شما به شماره موبایلی که وارد کرده اپید بصورت یک اس ام اس ارسال خواهد شدو بعد از ان وارد پنلتان شوید.اگر این اس ام اس را دریافت نکردید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات ورود به پنل اس ام به شما داده شود.

  مرحله اخرانلاین هزینه ثبت را پرداخت نمایید
تعدادی از مشتریان سامانه