نمایندگی فروش سامانه پیامکی چاپار
اس ام اس تست-پیام کوتاه آزمایشی
×

ثبت انلاین پنل پیامک

چند نکته مهم :

 

توجه داشته باشید بعد از ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز ورود خودتان از طریق شماره موبایلی و ایمیل ادرسی که در فرم وارد کرده ایید باید سریعا به پنل کاربری خود در سامانه چاپار  وارد شوید و هزینه پنل خود را از طریق گزینه شارژ حساب انلاین و یا غیر انلاین با وارد کردن مشخصات فیش واریزیتان پرداخت و ارسال نماییید و بعد از لینک بالای صفحه با نام تکمیل مدارک کپی شناسنامه و کارت ملی خود را برای ما ارسال کنید تا ما پنل شما را تایید کنیم تا ارسال پیامک برای شما فعال شود

 

نکته خیلی مهم: اگر زمانی از ما ایمیل ای دریافت نکردید حتما به پوشه اسپم یا بالک ایمیل خود وارد شوید و دکمه مربوط به اسپم نبودن ایمیل ادرس ما را کلیک کنید تا از ان پس ایمل های ما در پوشه اسپم یا بالک ایمل ادرس شما قرار نگیرید. اگر از جیمیل استفاده می کنید باید به پوشه اسپم وارد شوید و اگر از یاهو استفاده می کنید باید به پوشه بالک وارد شوید و ایمل های شخصی هم به هر صورت یکی از این دو پوشه را دارنند که باید همینگونه عمل کنید. حتما یکبار اینکار را انجام دهید زیرا ممکن است ما ایمیل های اطلاع رسانی مهمی برای شما ارسال کنیم که با دریافت نکردن ان ایمل ها ممکن است دچار مشکل بشوید.

 

مراحل خرید پنل پیامک
 • دکمه قرمز رنگ بالای صفحه سایت کنار دکمه سبز رنگ را یک بار کلیک کنید در کادر باز شده دکمه ورود را کلیک کنید تا وارد پنل نمونه ما شویید و بتوانید امکانات سامانه اس ام اس را مشاهده کنید.

  مرحله 1نسخه نمونه سامانه را ببینید.
 • امکانات متنوع و زیادی را ما در سامانه اس ام اس ی خود برای رفاه شما عزیزان قرار داده ایم از این ادرس امکانات سامانه را مشاهده نمایید

  مرحله 2امکانات سامانه را مشاهده نمایید
 • امکانات متنوع و زیادی را ما در سامانه اس ام اس ی خود برای رفاه شما عزیزان قرار داده ایم از این ادرس امکانات سامانه را مشاهده نمایید و پنل ها را با هم مقایسه نمایید.

  مرحله 3پنل ها را با هم مقایسه کنید
 • بعد از ثبت نام حد اکثر 60 ثانیه رمز و اطلاعات ورود به پنل اس ام اس برای شما به شماره موبایلی که وارد کرده اپید بصورت یک اس ام اس ارسال خواهد شدو بعد از ان وارد پنلتان شوید.اگر این اس ام اس را دریافت نکردید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات ورود به پنل اس ام به شما داده شود.

  مرحله اخرانلاین هزینه ثبت را پرداخت نمایید
تعدادی از مشتریان سامانه